Veletrh bydlení a domácích lázní

Na veletrhu bydlení ve městě Hyvinkää mají sauny velký prostor. Můžeme je také nazvat domácími lázněmi. Na veletrhu je možné navštívit i saunu se suchou párou, kamennou kouřovou saunu, trámovou saunu, rockovou saunu, pod jejímiž lavicemi září moře plamenů z plexiskla. Lázeňský dojem doplňují četné vířivky.

„Na tomto veletrhu je jednoznačně vidět, že se sauna stala součástí domova, místem, kde se relaxuje a odpočívá. Už není tedy pouhým místem pro mytí. V sauně si vychutnáváme chvilku radosti ve všedním dni,“ říká vedoucí projektu veletrhu v Hyvinkää paní Raija-Leena Ahtola-Marks.

Kromě elektrických saunových kamen jsou na veletrhu vystavena také klasická saunová kamna na dřevo, aby si návštěvníci mohli vychutnat příjemné chvíle v tradiční parní sauně. Tato kamna je také zároveň možné používat k vytápění nevelkého obývající pokoje.

„Za jeden z trendů je možné považovat bílé saunové kameny, které se nyní používají v řadě saun,“ dodává Raija-Leena Ahtola-Marks.

Výrobky značky Rento jsou k vidění v 16 saunách ve výstavních prostorách tohoto veletrhu. Podívejte se také na novinové zprávy o saunách na veletrhu.

Veletrh bydlení v Hyvinkää 12. 7. – 11. 8. 2013

Text: Jenni Juntunen, foto: Antero Tenhunen

TefiTex s.r.o. - www.tefi.cz