Články

Vytoužené večery v sauně

Oblíbené kosmetické balíčky a balíčky saunových vůní od značky Rento jsou jedinečné a vítané dárky. Výrobky jsou parfemované a dostupné v mnoha variantách. Zeptejte se prodejců značky Rento!

zobrazit celý článek ›

Čistý od hlavy až k patě

Jemné mycí gely Rento a saunová mýdla jsou vhodná pro všechny uživatele saun. Jemný a mírně pěnivý Dehtový mycí gel čistí a osvěžuje pokožku, pečuje také o vlasy a poskytuje jim vlhkost. Inovovaná saunová mýdla založená na rostlinných olejích nyní skvěle padnou do ruky. Krásná mýdla s jutovými provázky k zavěšení jsou vždy připravena k použití. Mezi nejoblíbenější vůně saunových mýdel patří Svatojánská bříza, Dehet a Eukalyptus.

zobrazit celý článek ›

Vánoční sauna v přívěsu

Sauna patří k finským Vánocům. Stojí i na náměstí, kde probíhají vánoční trhy. Uprostřed empírové zástavby centra hlavního města. Za helsinskou radnicí je v době Vánoc pro každého otevřená sauna v přívěsu.

zobrazit celý článek ›

Veletrh bydlení a domácích lázní

Na veletrhu bydlení ve městě Hyvinkää mají sauny velký prostor. Můžeme je také nazvat domácími lázněmi. Na veletrhu je možné navštívit i saunu se suchou párou, kamennou kouřovou saunu, trámovou saunu, rockovou saunu, pod jejímiž lavicemi září moře plamenů z plexiskla. Lázeňský dojem doplňují četné vířivky.

zobrazit celý článek ›

Přírodní barvy do sauny: zelená a oranžová

Barevné spektrum saunových doplňků značky Rento se počátkem léta rozšířilo o zelenou a oranžovou. Barvy pocházejí z finské přírody. Zelená v odstínu březového listí a rakytníkově oranžová jsou vhodné jak do klasických tak i do moderních saun. V nových barvách jsou dostupné sady do saun – kbelík, vědro a naběračka.

zobrazit celý článek ›

Nové saunové mycí medy: aromatický Eukalyptus a exfoliační Borůvka

Saunové mycí medy značky Rento jsou opět inovované. K vůni Svatojánské břízy se nyní přidal bylinný Eukalyptus. Oba výrobky obsahují výtažky z březové kůry, které zklidňují pokožku a zároveň udržují její vlhkost. Druhá novinka této série je exfoliační saunový mycí med Borůvka. Ten obsahuje zrníčka z borůvek pro jemný peeling. Celá série saunových mycích medů je finská.

zobrazit celý článek ›

TefiTex s.r.o. - www.tefi.cz